www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1155211

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Telekommunikációs eszközök összeszerelése
  • Áru-összekészítés, csomagolás
  • Kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Komissiózás

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés +cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Emberközpontú vezetőség
  • Ingyenes céges buszjárat: Budapest, Budaörs, Felcsút, Zsámbék, Bicske, Mány, Vértesszőlős Tatabánya, Herceghalom érintésével
  • 1. ledolgozott hónap után belépési bónusz

Előnyök:
  • Azonnal munkakezdés

  • Amennyiben megfelelt mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a hirdetésben megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

Egyéb információk:
Munkaidő: két műszakos munkarend Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest