www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1155202

Fémipari partnercégünk számára keresünk saját állományba munkatársat.
Feladatok:

  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően
  • Termelőgépek kiszolgálása munkautasítások alapján
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőség-ellenőrzés
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül

Elvárások:
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • A felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Juttatások:
  • Kiemelkedően versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria csomag
  • Éves és havi teljesítmény prémium
  • Utazás támogatás, céges buszjáratok

Előnyök:
  • Targoncavezetői engedély
  • Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott E-mail cím megjelenítése címre:

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér