www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1154767

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk kollégát vízvizsgáló technikus pozícióba. Operátor
Feladatok:

  • Előírt technológiai műveleteinek végrehajtása
  • Gépek, berendezések magas szintű kezelése
  • A termeléshez kapcsolódó adatok precíz, pontos dokumentálása

Elvárások:
  • Operátor munkakörben szerzett tapasztalat
  • GMP előírásainak ismerete
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + cafeteria)
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • Steril térben szerzett gyakorlat
  • RB-s munkavégzésre vonatkozó ismeretek
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel ezen feltételeknek, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió