www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1154759

Nettó 180-200.000 forintos fizetés, hosszú távú munkalehetőség. Multinacionális partnerünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Összeszerelési munkálatok végrehajtása
  • Együttműködés más operátorokkal
  • Minőségi termékek előállítása

Elvárások:
  • Legalább 8 áltlános végzettség
  • Három műszakos, valamint folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Juttatások:
  • Nettó 180-200.000 forintos fizetés
  • Cafetéria, már a próbaidő alatt is
  • Bónuszok (jelenléti és termelési)
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • A térségben valóban magas kereseti lehetőség

Előnyök:
  • Gyári tapasztalat

  • Ha felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya