www.cvonline.hu

Operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2017.08.28.
Operátor

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Operátor pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:
A legyártott, lehasított tekercsek, áruk előcsomagolás (pántolás), végcsomagolása (tengeri csomagolás)
Mérlegelés, etikettezés, egység csomag etikett elkészítése
Késztermék összekomissiózásában, előkészítésében való részvétel
Csomagolási terület rendben tartása
Csomagolási eszközök, gépek karbantartásaCsomagolóanyagok készletének figyelése, feltöltése
Készletek leltározásában való részvétel, szkennerrel

Elvárások / Requirements

Elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Precizitás, terhelhetőség
MS Office programok ismerete
Erkölcsi bizonyítvány
Több műszakos (folyamatos) munkarend vállalása

Amit kínálunk / Offer

hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -