www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Autó kölcsönzéssel és javítással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:
  • Ügyfélkapcsolat, a meghatározott ügyfélkör teljes körű kiszolgálása telefonon és e-mailen keresztül
  • Meglévő ügyfelek kezelése, új ügyfelek megkeresése
  • Megrendelések kezelése, továbbítása társosztályok felé
  • Különböző rendszerek működtetése és tesztje
  • Reklamáció-kezelés
  • Adminisztráció
  • Ajánlatok, visszaigazolások és számlák kiküldése e-mailen
  • A bérlések koordinálása, központi rendszerbe információk feltöltése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 1-2 éves munkatapasztalat ügyfélszolgálati, értékesítési területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, rugalmasság, türelem, pontosság, önállóság
  • B kategóriás vezetői engedély
Juttatások:

Munkaidő:
12 órás váltott műszakban

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -