www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Operátor

Dinamikus csapatunkba keresünk Operátor kollégát.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens
munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákatn keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük.

Feladatok

A gyártási folyamatok gépi, feldolgozási és/vagy
   szerelési műveleteinek végrehajtása

– A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú
   alkatrészek észlelése esetén tájékoztatja a
   műszakvezetőt

– Gyártási gépek és berendezések széleskörű
   kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a
   szükséges dokumentációk elvégzése

– Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása

Elvárások

– Fémipari alapképzettség előny
– Minimum 2 éves fémipari tapasztalat
– Pontos, precíz munkavégzés
– Rajzok, munkautasítások olvasása és
   értelmezése, egyszerű gépek és
   kézimérőműszerek használatának

   képessége

– Terhelhetőség
– Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

 Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
– Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai
   fejlődési lehetőség
– Versenyképes javadalmazási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát a megadott email címre.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő