www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1107886

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártósori, összeszerelői tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkarend: 4 műszak: 5:40-17:50, 17:40-5:50, 2 nap munka, 2 nap szabad, heti váltásban

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió