www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1098180

Kiemelkedő juttatások, hosszú távú munkalehetőség, komfortos munkakörnyezet. Oroszlányi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • Együttműködés más operátorokkal
  • Javaslattétel a gyártósorok termelékenységének javításának érdekében

Elvárások:
  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Három műszakos, valamint folyamatos munkarend vállalása
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Az ideális jelölt: szeret tanulni és másokat tanítani

Juttatások:
  • A térségben valóban magas kereseti lehetőség
  • Havi nettó 25.000 Ft cafetéria
  • Negyedéves bónusz (akár bruttó 35.000 Ft)
  • Éves bónusz (akár másfél havi bér)
  • Ingyenes buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Ha felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány