www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1097713

Alsózsolcai partnerünkhöz keresük munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket,
  • Felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Színek megkülönböztetésének képessége,
  • Jó kézügyesség.

Juttatások:
  • Kiegyensúlyozott, tiszta munkakörnyezet,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Utazási támogatás.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek,kérjük,küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Alsózsolca