www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1087229

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Áru-összekészítés, komissiózás
  • Kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Emberközpontú vezetőség
  • Stabil vállalati környezet
  • Ingyenes céges buszjárat: Budapest, Budaörs, Felcsút, Zsámbék, Bicske, Mány, Vértesszőlős Tatabánya, Herceghalom érintésével.

Előnyök:
  • Azonnal munkakezdés

  • Amennyiben megfelelt mindezen feltételeknek, kérjük, jelentkezzen a +3670/ 440-3598-as számon, vagy küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a hirdetésben megadott email címre.

Egyéb információk:
Munkaidő: két műszakos munkarend Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest