www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Operátor

Magyarországi szállítmány felügyeleti központunkba, folyamatos munkarendbe keresünk idegen nyelveket beszélő operátorokat, a következő nyelvterületekre: lengyel, szlovák, cseh, orosz, bolgár, szerb, horvát, szlovén, román, ukrán, török.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség beszédben és írásban
  • nyelvi készségek
  • alapvető számítógép ismeret

Egyéb feltételek:

  • második nyelv: angol, német, vagy francia, olasz, spanyol nyelvek legalább középfokú ismerete.
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú végzettség

Előny:

  • több nyelv középfokú ismerete
  • call centeres tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz
  • alapbér+cafeteria+jutalmazási rendszer
  • biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődés és képzés
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Bolgár, Cseh, Francia, Horvát, Lengyel, Német, Olasz, Orosz, Román, Spanyol, Szerb, Szlovák, Szlovén