www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Operátor

Magyarországi szállítmány felügyeleti központunkba, folyamatos munkarendbe keresünk idegen nyelveket beszélő operátorokat, a következő nyelvterületekre: lengyel, szlovák, cseh, orosz, bolgár, szerb, horvát, szlovén, román, ukrán, török.

Egyéb feltételek:

  • második nyelv: angol, német, vagy francia, olasz, spanyol nyelvek legalább középfokú ismerete.
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz
  • alapbér+cafeteria+jutalmazási rendszer
  • biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Elvárás

  • jó kommunikációs készség beszédbn és írásban
  • nyelvi készségek
  • alapvető számítógép ismeret

Értékelt kvalitások

  • több nyelv középfokú ismerete
  • call centeres tapasztalat

Amit nyújtunk

  • folyamatos fejlődés és képzés
  • családias munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros (Budapest IX. kerület)

Work Force Kft.

Várjuk jelentkezését orvosi laboratóriumi eszkö...
Budapest, Pest

Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...