www.cvonline.hu

Operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Operátor

Magyarországi szállítmány felügyeleti központunkba, folyamatos munkarendbe keresünk idegen nyelveket beszélő operátorokat, a következő nyelvterületekre: lengyel, szlovák, cseh, orosz, bolgár, szerb, horvát, szlovén, román, ukrán, török.

Egyéb feltételek:

  • második nyelv: angol, német, vagy francia, olasz, spanyol nyelvek legalább középfokú ismerete.
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz
  • alapbér+cafeteria+jutalmazási rendszer
  • biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Elvárás

  • jó kommunikációs készség beszédbn és írásban
  • nyelvi készségek
  • alapvető számítógép ismeret

Értékelt kvalitások

  • több nyelv középfokú ismerete
  • call centeres tapasztalat

Amit nyújtunk

  • folyamatos fejlődés és képzés
  • családias munkakörnyezet
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Pest