www.cvonline.hu

OPERÁTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1086463
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Multinacionális Megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

OPERÁTOR

FELADATOK:

  • Töltési folyamatok támogatása, töltőgépek kezelése
  • GMP előírások betartása
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés
  • Gyártási dokumentáció elvégzése
  • Alap – és segédanyag megrendelése
  • Selejt bontás és takarítási munkálatok elvégzése

ELVÁRÁS:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előírások betartása
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

ELŐNY:

  • Vegyipari végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • 1-2 éves, gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkába állás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Gödöllő

SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

V-M-001/5559-2/2013
V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya