www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási, hűtőipari partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

OPERÁTOR

Feladatok:

  • Hűtőipari alkatrészek mozgatása, felhelyezése a tartó szerkezetre
  • Kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Könnyű fizikai munka
  • Céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Céges buszjáratok az alábbi településekről:

  • Alattyán, Atkár, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Jánoshida, Jászalsószentgyörgy, Jászárokszállás, Jászberény, Jászladány, Jásztelek, Szolnok, Vámosgyörk, Zagyvarékas.
Helyek Jászárokszállás
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő