www.cvonline.hu

Operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Munkát keres, vagy éppen váltana?

Az Adecco megbízója részére munkatársat keres kétműszakos munkarendbe Operátor (összeszerelő) kollégákat Székesfehérvárra és Mórra egyaránt.
Székesfehérvár környéki településekről céges buszjáratot biztosítunk mindkét esetben a munkába járáshoz.

OPERÁTOR

Feladatok:

  • Munkaasztalnál történő munkavégzés
  • Alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

  • Álló munkavégzés vállalása
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését, a munkakör megnevezésével a megadott e-mail címre, vagy hívjon minket munkanapokon a 22/510-230-as telefonszámon!

Adecco Székesfehérvár, Kégl György U. 6.

Munkavégzés helye Fejér megye
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér