www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Operátor

Festo-AM Kft. több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.

Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó műszaki érzék
  • kézügyesség
  • teljesítményorientált és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • hasonló munkakörben gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő