www.cvonline.hu

Operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Operátor

Festo-AM Kft. több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.

Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó műszaki érzék
  • kézügyesség
  • teljesítményorientált és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • hasonló munkakörben gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Munkavégzés helye Budapest, III.kerület
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest