www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1075327

Olyan munkahelyet keresel, ahol van előre lépési lehetőség? Tanulni és fejlődni szeretnél, de a munkahelyeden gátolnak ebben? Vannak informatikai ismereteid, de hiányos a nyelvtudásod? Ha igennel válaszoltál legalább egy kérdésre, nálunk megtalálod a megoldást! Elektronikai eszközöket és félvezetőket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Automata és félautomata gépek üzemeltetése
  • Termékek minőségellenőrzése

Elvárások:
  • Minimum alapfokú végzettség
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Nagy monotonitás tűrés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix kereseti lehetőség
  • Bónuszrendszer
  • Ingyenes céges busz, utazási támogatás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon, vagy személyesen a Kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Cegléd

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest