www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Juttatások: Cafetéria, bónuszok
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás, szerződésses járatokkal biztosított

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Ajka
  • Műszakrend: három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/344 9448-as telefonszámon érdeklődhet.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória -