www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres CEGLÉDI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

·         Automata és félautomata berendezések kezelése

·         Termeléssel összefüggő adatok dokumentálása

·         Kisebb szerelések elvégzése

Elvárások:

·         Minimum 8 általános iskolai végzettség

·         Alapszintű számítógépes ismeretek

·         Állóképesség, műszaki érzék

·         Felelősségtudó, megbízható személyiség

·         Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

·         Középfokú iskolai végzettség

·         Gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Ingyenes buszjárat biztosított: Nagykőrös- Nyársapát- Csemő vonalon, valamint Újlengyel- Nyáregyháza- Dánszentmiklós- Albertirsa- Ceglédbercel vonalon, Tiszaföldvár-Rákóczifalva – Szolnok – Abony – Cegléd vonalon.

Munkavégzés helye:

Cegléd

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő