www.cvonline.hu

Operátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1061553
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Feladatok:

  • Autóelektronika vezérlés kézi összeszerelése
  • Gépkiszolgálás
  • Vizuális ellenőrzés
  • Csomagolás
  • Szerelési folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
  • Jó kézügyesség
  • Csapatmunka
  • Monotonitástűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 740 Ft/óra + MT szerinti műszakpótlék

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.