www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1056682

Alsózsolcai partnerünkhöz keresük munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket,
  • Felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Színek megkülönböztetésének képessége,
  • Jó kézügyesség.

Juttatások:
  • Kiegyensúlyozott, tiszta munkakörnyezet,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Utazási támogatás.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Alsózsolca