www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1056064

Dunaújváros melletti partnercégünk megbízásából keresünk gépek kezelésére az alábbi pozícióra munkatársakat
Feladatok:

  • Gépek kezelése
  • Termelésben aktív részvétel
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztántartása

Elvárások:
  • 8.ált.isk.végzettség
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Sikeres teszt, interjú
  • Érvényes tüdőszűrő eredmény
  • Orvosi alkalmasság

Juttatások:
  • Versenyképes juttatás
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Cafetéria 31. naptól, étkezési hozzájárulás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés fenti email címen, személyesen: Székesfehérvár, Távirda u. 18. I. emelet. Telefonos tájékoztatás: 22/500-788

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér