www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1050617

Bodajki telephelyű autóipari összeszereléssel és logisztikai szolgáltatások foglalkozó partnercégünk számára keresünk hosszú távra munkatársat.
Feladatok:

  • Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Igényes munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes buszjáratok

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatt vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre, illetve a 22/562-007 telefonszámon

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér