www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres CEGLÉDI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

  • Automata és félautomata berendezések kezelése

  • Termeléssel összefüggő adatok dokumentálása

  • Kisebb szerelések elvégzése

    Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Alapszintű számítógépes ismeretek

  • Állóképesség, műszaki érzék

  • Felelősségtudó, megbízható személyiség

  • Többműszakos munkarend vállalása

    Előny:

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Modern munkakörülmények

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

  • Ingyenes buszjárat biztosított: Nagykőrös- Nyársapát- Csemő vonalon, valamint Újlengyel- Nyáregyháza- Dánszentmiklós- Albertirsa- Ceglédbercel vonalon, Rákóczifalva – Szolnok – Abony – Cegléd vonalon.

    Munkavégzés helye:

    Cegléd

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű  önéletrajzát az „operátor” megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.    Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Bővebb információ telefonon: 76/508-827

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő