www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok:
• A különböző gyártóállomásokon szükséges szerelési, kézi beültetési feladatok elvégzése,
• Gépkezelés, gépi beültetés,
• A termelésben előforduló minőségi hibák kiszűrése,
• Kézi anyagmozgatás a termelési területen.

Elvárások:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség,
• Precíz, pontos munkavégzés,
• Monotónia tűrése,
• Jó látás, kézügyesség,
• Folyamatos munkarend vállalása,
• Büntetlen előélet.

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen a 22/510-230-as telefonszámon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő