www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Operátor
(Fröccsöntés, Festés, Összeszerelés, Bőrözés, Varrás, Elektronika)

Feladatok:

  • Autóipari termékek összeszerelése,
  • gyártósori gépek kezelése,
  • termékek gyártásközi- és végellenőrzése,
  • javaslattétel folyamatok fejlesztésére.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • kiváló látás, jó kézügyesség.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol, német, vagy egyéb idegen nyelv ismerete.

Amint kínálunk:

  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • autóipari ismeretek,
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • versenyképes jövedelem.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítése ● http://Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő