www.cvonline.hu

Operátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.31.
Hirdetés azonosító: 1029233
lejárt

Flex állások

A Flex Magyarországon 6 telephelyen – Budapesten, Pátyon és Gyálon, illetve Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon – végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

A gyáli, budapesti és a biatorbágyi M1 Business Parkban lévő telephelyeinkre keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Betanított operátor

Feladatok:

  • Elektronikai termékek szétszerelése, összeszerelése, tesztelése
  • Termékek bevételezése
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, megbízható feladat-végrehajtás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges buszjáratot több útvonalon is biztosítunk
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció megjelölésével.

Bővebb információ 06-80-205-192-es ingyenesen hívható telefonszámon

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió
Budapest
Komárom-Esztergom
Biatorbágy
Gyál