www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1024555

LÉPJEN BE NOVEMBERBEN ÉS 8.000 FT BELÉPÉSI BÓNUSSZAL TÁMOGATJUK MUNKAKEZDÉSÉT! Te vagy az igazi? Mi azok vagyunk! Móri partnercégünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe: Az ADIENT az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés gyártásában. Ezt több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk. Móron található dinamikusan növekvő gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat! Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk
Feladatok:

  • Autóalkatrészek gyártása gépkocsikhoz

Elvárások:
  • 8. általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Kiemelkedő Órabér
  • Háromsávos motiváló Bérrendszer
  • Kétféle ösztönző Bónusz
  • Teljesítménytől függő Prémium
  • Piacvezető Cafetéria juttatások
  • Jelenléti Bónusz évente négyszer
  • Élet és baleset Biztosítás minden munkavállalóra
  • Ingyenes buszjárat céges buszokkal
  • Jubileumi Pénz, ötlet Pénz, ajánlási Pénz
  • Munkavégzés helye: Mór

  • Jelentkezni személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatt vagy önletrajz küldéssel a megadott email címre, illetve a 22/562-007 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Mór

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér