www.cvonline.hu

Operator

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Operator (f/n)

Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket,
  • felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért,
  • kezeli a gyártósori gépeket,
  • javaslatot tesz a folyamatok fejlesztésére

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • kiváló látás, jó kézügyesség,
  • a színek érzékelésének és megkülönböztetésének képessége.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol, német, vagy egyéb idegen nyelv ismerete.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítése ● http://Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő