www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1014054

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási munkafázis elvégzése és az ehhez kapcsolódó összekészítés, csomagolás, ellenőrzés
  • Egyszerűbb készülékek kiszolgálása, gépek, berendezések és szerszámok tisztítása

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Összeszerelési és/vagy csomagolási műveletek alapos ismerete

Juttatások:
  • Jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil céges háttér egy multinacionális közegben
  • Komplex kihívásokkal teli feladatok

Előnyök:
  • Operátori tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Komárom