www.cvonline.hu

Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 1010995

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb autóelektronikai gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, légzsákhoz, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat és komplett műszerfalakat is.Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat: Jelentkezzen még ma!
Feladatok:

  • különböző nyákok több különböző alkatrésztípussal történő kézi szerelése
  • a szerelési folyamat elindítása, az összeszerelt alkatrészek elhelyezése
  • az anyagbemenetnél ill. kimenetnél fellépő meghibásodások megszüntetése
  • az előkészített alapanyagok megfelelő helyre történő tárolása illetve a munkahely feltöltése
  • a munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • megbízható személyiség

Juttatások:
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • ingyenes, céges buszjárat biztosítása
  • versenyképes, kiszámítható jövedelem

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Heves