www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 498 napja lejárt

 A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

 Operátor

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Műszaki középfokú végzettség vagy minimum 2-3 éves tapasztalat elektronikai gyártás/javítás területen
  • Elektronikai alkatrész/termék ismeret
  • Jó kézügyesség
  • Számítógép javítás, építésben szerzett gyakorlat
  • Számítógépes szakmai alapfokú angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Számítógép alkatrészek előkészítése gyártáshoz, összeszerelés, csomagolás.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol