www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Feladatkör:
Tatabányai munkahelyre keresünk OPERÁTOR munkatársakat! Sikeres tesztírás után egy héten belül kezdhet! Kérjük, hogy önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje! Nagy múltú, folyamatosan fejlődő partnerünk számára keresünk CSOMAGOLÓ munkakörbe dolgozókat, legalább 8 általános végzettséggel. A munkavégzés 12 órás munkarendben, két műszakban történik: 1. hét: szerda, csütörtök, 2. hét: hétfő, kedd, péntek, szombat, vasárnap. (2 hét nappalos műszak, 2 hét éjszakás.) AMIT KÍNÁLUNK: - a béren túl cafeteria, bónuszok és különböző családbarát juttatások (beiskolázási támogatás, karácsonyi ajándék, termékvásárlási kedvezmény) - előrelépési lehetőség (sorvezető, karbantartó, gépbeállító) Céges buszjárat gondoskodik a dolgozók bejárásáról: Komárom, Nyergesújfalu, Almásfüzítő, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Kocs, Mocsa, Párkány, Tokod, Tokodaltáró, Kisbér, Tata településekről.

Végzettség:
8 általános

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
Felvételi teszt (gyakorlati és logikai) megírása. Az első munkanapon (oktatási nap) megfelelés.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Több, mint egy évtizede Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...