www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Jól fizető munkahelyre vágyik? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keressük a munkavállalókat:

Operátor

(KECS428)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kipufogó és légterelő termékek összeszerelése
  • Alapanyagok előkészítése a termelésnek
  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszak vállalása
  • Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét, Bács-Kiskun megye
  • Munkarend: 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a
E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/505-0216 telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014