www.cvonline.hu

Operátor XVIII.kerület

  • A hirdetés 695 napja lejárt

A Pannon- Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Operátor

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Középfokú végzettség előnyt jelent,
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,

Feladatok:

  • Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken,
  • A termékek tesztelése, csomagolása, összerakása, alkatrészek összeválogatása, tisztítása
  • Dokumentáció elkészítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Emelt műszakpótlékok
  • Cafetéria juttatás választható elemekből
  • Bónusz rendszer
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

Munkarend:

  • 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „OPERÁTOR”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: +3670/4550213,+3670/9840041

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő