www.cvonline.hu

Operátor X.kerület

Multinacionális, autóelektronikával foglalkozó partnerünk részére keresünk lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat kiemelt bérezéssel az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Autóalkatrészek összeszerelése (fék és kormányberendezések)
  • Munkavégzéshez használt eszközök, gépek tisztán tartása
  • Az elkészült darabok folyamatos, önálló ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, pontosság
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Gyári környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Folyamatos álló munka vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), támogatott étkeztetés
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Korrekt vezetők és elvárások
  • Összetartó csapat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: 12 órás műszakok
  • Beállítás: folyamatos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Az állás további részleteivel kapcsolatban a 20/310-1714- es telefonszámon érdeklődhet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014