www.cvonline.hu

Operátor - Veszprém (Referenciaszám: Vp-793)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.11.01.
Hirdetés azonosító: 622141

Feladatok:

  • Apró alkatrészekből nagy kézügyességet, pontosságot és precizitást igénylő kézi összeszerelés

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség!
  • Szerződéses járat több településről!
  • Akár azonnali kezdés!
  • Étkezési utalvány, cafeteria

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet  a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)