www.cvonline.hu

Operátor (üvegelőkészítő)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója aszódi, autóipari beszállító partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR (üveg előkészítő)

Feladatok:

  • Autó üveg alkarészeinek összeszerelése
  • Gumi alkatrészek sorjázása, felületek tisztítása
  • Kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség, precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

  • Aszód

Céges buszjáratok az alábbi településekről:

  • Acsa, Aszód, Bag, Bercel, Domony, Erdőtelek, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Hatvan, Hévízgyörk, Iklad, Kálló, Kartal, Kisköre, Kömlő, Püspökhatvan, Tenk, Tiszanána, Tura, Váckisújfalu, Vácszentlászló, Vanyarc, Verseg, Zsámbok

Munkavégzés helye Aszód
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Aszód