www.cvonline.hu
Operátor - ügyintéző (Referenciaszám: PJ3907)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 976801

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba határozott időre 6 órában:

Ügyintéző operátor

Feladatok:
- Az ügyfél helyszínén dokumentumkezelési (előkészítés, válogatás, szkennelés), postázási, nyomtatási feladatok ellátása
- Számlák érkeztetése, beszkennelése, iktatása
- Számlák különböző rendszerekbe történő feltöltése, rendszerezése, archiválása
- Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
- Minőség ellenőrzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás
- MS Office ismerete
- Önálló munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó készség
- Angol nyelvismeret (alapfok)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.