www.cvonline.hu

Operátor, ügyfélkiszolgáló munkatárs

  • A hirdetés 864 napja lejárt

Operátor, ügyfélkiszolgáló munkatársat

keresünk 8 órában

Kapcsolattartó: Rohtmer Balázs

Alkalmazó cég neve: Copynet Nyomdaipari Kft.

Munka megnevezése: Operátor, ügyfélkiszolgáló

Munkavégzés helye: XIII. Tutaj u. 6/b

Munkavégzés kezdete: 2015.03.02.

Munkavégzés ideje: Munkanapokon, napi 8 órában (8:30 – 17:00 ebédszünettel)

Tevékenység leírása:

  • Boltba beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Nyomtatók kezelése (nyomtatási feladatok elvégzése)
  • Kötészeti gépek használata (hajtogató, vágó, spirálozó, lamináló)
  • Nyomtatást előkészítő programok használata
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Raktárkészlet ellenőrzése
  • Alkalom adtán szállítási feladatok elvégzése

Alap követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

A munka előképzettséget nem igényel, biztosítunk tanulóidőt a feladatok elsajátítására.

Dolgozni akaró munkatársak jelentkezését várjuk!

Jelentkezés: Az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő