www.cvonline.hu

Operátor - Tét (Referenciaszám: OE-1361)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.27.
Hirdetés azonosító: 990376

Feladatok:

  • Üzemanyagrendszerek összeszerelése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Műszakos munkarend vállalása (három műszak)

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Ingyenes céges járatok (Árpás, Bakonyszentiván, Bakonytamási, Béb, Békás, Borsosgyőr, Csikvánd, Csót ,Egyed, Egyházaskesző, Gecse, Gic, Gyarmat, Gyömöre, Kemeneshőgyész, Kemenesszentpéter, Lovászpatona, Magyargencs, Malomsok, Marcaltő, Mezőlak, Mórichida, Nagydém, Nagygyimót, Nyárád, Pápa, Pápateszér, Rábaszentandrás, Rábaszentmiklós, Sobor, Szany, Szerecseny, Takácsi, Tétszentkút, Vanyola, Várkesző, Vaszar)

Munkavégzés helye:

Tét

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik téti partnercége részére keres főállású munkatársakat operátori munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1361-es referenciaszámot, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a 06 20 331 18 01-es telefonszámon.

Személyes tájékoztatásra Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt van lehetőség.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Tét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő