www.cvonline.hu

Operátor - Termelés támogató

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1118940

Egészségügyi termékek gyártásával foglalkozó, régóta működő nagyvállalat azonnali kezdéssel munkatársakat keres az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás illetve a műveleti utasítás szerint
  • Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése
  • Tételszámok ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Műszaknapló töltése, selejtszám nyilvántartása
  • Automata gépsorok felügyelete, töltése, leszedése
  • Vizuális ellenőrzés
  • Alapanyag utánpótlás biztosítása, esetleg rendelése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Multinacionális tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó látás (akár szemüveggel is!)

Juttatások:
  • Megemelkedett havibér: bruttó 150.000 Ft + pótlékok
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, havi bónusz
  • Egyéb béren kívüli juttatás: nettó 8000 Ft étkezési hozzájárulás
  • Biztos munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat / helyi lakosoknak bérlet támogatás

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya