www.cvonline.hu

Operátor - Tatabánya

  • A hirdetés 877 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Tevékenységi kör: Termékek hajtogatása, csomagolása

Feladatok:

  • Lábzsákok hajtogatása
  • Termékek vonalzó mentén történő mérése
  • Kész termékek csomagolása, ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Egyéni bónusz
  • Egyéb juttatás

Megváltozott munkaképességű jelentkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő