www.cvonline.hu

Operátor-targoncavezető

  • A hirdetés 656 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • elektromos-villás targonca kezelése; gyártósor kiszolgálása

  • operátori teendők; általános raktározás

  • beérkező áruk fogadása, elhelyezése, leltározása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • OKJ könnyűgépkezelő/ targoncavezető/ nehézgépkezelő képesítés és targoncavezetői jogosítvány

  • targoncavezető tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • elhivatottság, megbízhatóság

  • erkölcsi bizonyítvány

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség

  • műszakpótlék, bónuszok, cafeteria juttatás

  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014