www.cvonline.hu

Operátor-targoncavezető

  • A hirdetés 23 napja lejárt

Szeretne a szakképesítésének megfelelő munkahelyen dolgozni? Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Szeretne változatos feladatkorű munkát vállalni?

Önnek csak jelentkeznie kell!

A leendő munkatárs feladatai:

  • elektromos-villás targonca kezelése; gyártósor kiszolgálása
  • operátori teendők; általános raktározás
  • beérkező áruk fogadása, elhelyezése, leltározása
  • áruforgalom folyamatosságának biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • új típusú OKJ könnyűgépkezelő/ targoncavezető/ nehézgépkezelő képesítés és targoncavezetői jogosítvány
  • targoncavezető tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • elhivatottság, megbízhatóság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • korrekt bérezés
  • műszakpótlék, cafeteria juttatás
  • kiemelkedő bónusz juttatások
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505-0216-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014