www.cvonline.hu

Operátor (szétszedő / összeszerelő)

  • Company_icon TMX Mobile Solution Szerviz Kft
  • Location_icon Pest, Budaörs, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz "Operátor" munkatársat keres budaörsi telephelyre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • javítási munkafolyamatban a szerviztechnikusok munkájának támogatása (szétszedés, összeszerelés)
  • meghatározott folyamatok alapján a hibajavítási munkálatok előkészítése (feslőkategóriás készülékek esetén speciális eszközök használata)
  • a hibák behatárolása, különböző tesztek elvégzése (vízállóság, stb.)

Amit kérünk:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • alapvető számítástechnikai ismeretek
  • a gyakran ismétlődő feladatokat pontosan, precízen végezd el
  • megbízhatóság
  • tanulási hajlandóság, hiszen folyamatosan újításokkal találkozunk
  • jó kézügyesség, csapatszellem, munkához való pozitív hozzáállás

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • dinamikus csapatunkban mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk

Munkavégzés helye:

2040, BUDAÖRS KINIZSI 2/B - kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel

Helyek Pest
Budaörs
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű