www.cvonline.hu

Operátor - Székesfehérvár

  • Frissítve 251 napja

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen partnercégünkhöz, az ország egyik legnagyobb autóipari beszállítójához Székesfehérvárra, Operátori pozícióba.

A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Aprólékos feladatok
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal biztosított
  • Stabil hátterű vállalat

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 0620/344 9448-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér