www.cvonline.hu

Operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1123)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.05.22.
Hirdetés azonosító: 898668

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

OPERÁTOR

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF- 1123)

Feladatok:

  • Autóipari partnerünknél félkész- és késztermékek gyártósori összeszerelése és ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Folyamatos és 3 műszakos munkarend vállalása!
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Csoportmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Monotónia tűrése

Előny:

  • Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig). A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.