www.cvonline.hu
Operátor Sóskút (Referenciaszám: PJ3292)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 919219
lejárt

Sóskúti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Operátor - Sóskút (Referenciaszám: 3292)

Feladat:
- Mechanikai összeszerelés
- Kézi beültetés

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Jó kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Multinacionális munkakörnyezet
- Céges járat több irányból
- Cafeteria

Munkavégzés helye: Sóskút (Pest megye)

Telefonon a 06/20/492-7894 számon.
E-mailen kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.