www.cvonline.hu

Operátor-SCF terület (Ref.szám: CSZS-536)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.
Hirdetés azonosító: 886778

Elvárások:

  • Középfokú (szakmunkás) végzettség,
  • sorozatgyártásban, termékek vizuálása területén szerzett tapasztalat,
  • szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása - tisztatérben történő munkavégzés,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó látás,
  • 3 műszakos (hétfőtől-péntekig) munkarend vállalása.

Feladatok:

  • Az összeszerelt fecskendők folyamatos minőségi ellenőrzése gyártás közben,
  • a nem megfelelő minőségű termékek kiszűrése a folyamatos minőség megtartása érdekében,
  • SCF terület (tisztatér) anyagainak kezelése,
  • SCF terület folyamatos tisztaságának fenntartása.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Bejárás támogatás - (Oroszlány, Tata, Komárom vonzáskörzetéből)
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-536-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Illyés Viviennél a +36 20-331-20-55-ös mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)